جزییات خبر

تالیف دو جلد کتاب توسط رئیس روابط عمومی منطقه استان مرکزی

(یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹) ۱۰:۳۱

رئیس روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورد‌ه‌های نفتی منطقه استان مرکزی از سال ۹۷ تا کنون موفق به تالیف دو جلد کتاب شد. آخرین کتاب وی به نام "به رنگ قلم، به یاد پدر" در قالب نثر و شعر تالیف و چاپ شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه استان مرکزی، دومین کتاب ۲۷۰ صفحه‌ای غلامرضا ممیوند به نقش پدران این مرزو بوم اشاره دارد. وی درباره تالیف آن می گوید: پدر کوه صبری است که با تلاش شبانه‌روزی خود مسیر زندگی را برای فرزند خود مهیا و او را با خط مشی زندگی آشنا می کند بر این اساس نویسندگان وظیفه دارند به تدوین این نقش توجه بیشتری داشته باشند.

وی به محتوای کتاب نیز اشاره کرد و گفت: سعی شده است از روایات اسلامی و قرآنی و گفته های بزرگان استفاده شود و بدین شیوه از زحمات و تلاش صادقانه پدر خود و تمامی پدران این مرز و بوم یادی شود.

رئیس روابط عمومی منطقه استان مرکزی درباره اولین کتاب تالیف شده نیز گفت: کتاب "دریچه‌هایی به سوی سعادت و خوشبختی از منظر قران کریم" در قالب نثر ساده و شعر، اولین کتابی بود که در سال ۱۳۹۷ در ۱۴۰صفحه با بهره‌گیری از آیه‌های ناب قرآنی تالیف و چاپ شده است.

وی ابراز امیدواری کرد، با توجه به علاقه‌ای که دارد بتواند کتاب‌های دیگری در زمینه صنعت نفت و زحمات کارکنان و تلاشگران این عرصه به رشته تحریر در آورد.

 


تالیف دو جلد کتاب توسط رئیس روابط عمومی منطقه استان مرکزی
تالیف دو جلد کتاب توسط رئیس روابط عمومی منطقه استان مرکزی

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید