جزییات خبر

فعالیت‌های پژوهشی و علمی سرلوحه کار بسیج شرکت ملی پخش

(چهارشنبه ۷ آذر ۱۳۹۷) ۱۳:۴۷

فرمانده حوزه بسیج شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی در گزارشی به فعالیت های این شرکت در راستای ارتقاء رشد فرهنگی و اعتقادی بسیجیان اشاره کرد و گفت: سوق دادن این عزیزان در زمینه های مختلف پژوهشی و علمی از اهداف مهم این حوزه است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران، داود عربعلی ضمن گرامیداشت هفته بسیج با بیان اینکه این حوزه هر سال با توجه به فعالیت های جدید پیش رو همگام با سایر همکاران شرکت در حوزه های مختلفی حضور فعال داشته، اظهار کرد: امسال علاوه بر اینکه واحد کنترل نظارت بسیج فعال تر شده، با اجرای طرح پایش در سطح استان سیستان و بلوچستان، پایگاه بسیج از هر منطقه یک نفر را اعزام کرد تا از نزدیک در جریان امور قرار گیرد.
عربعلی افزود: تحقق این امر در راستای تاکید مقام معظم رهبری در راستای اجرای اقتصاد مقاومتی است که موفقیت های زیادی را در این زمینه و در بخش جلوگیری از عرضه خارج از شبکه سوخت به کمک سایر دستگاه‌های انتظامی و امنیتی در اقصی نقاط کشور به دست آوردیم.
وی به اهمیت اجرای طرح پایش در منطقه زاهدان اشاره و تصریح کرد: در این طرح دو طرفه، مشکلات شرکت مورد بررسی قرار گرفت، ضمن اینکه موقعیت منطقه زاهدان در زمینه سوء استفاده سودجویان و عرضه خارج از شبکه سوخت نیز بررسی شد.
این مقام مسوول خاطر نشان کرد که بسیج مکلف است افزون بر انجام وظایفی که از سوی سازمان بسیج اعلام می شود، فعالیت های دیگری از جمله کنترل و نظارت را در کنار دیگر همکاران به نحو احسن انجام دهد و بر اساس مشاهدات به نحو مقتضی به مدیران و مسئولان بالادستی گزارش دهد.
وی در ادامه فعالیت های پژوهشی و علمی را سرلوحه کار بسیج شرکت ملی پخش عنوان کرد و گفت: بر همین اساس طرحی از سوی یکی از نیروها ارایه شد که با اجرای آن به صورت آزمایشی در یکی از طبقات ساختمان ستاد، شاهد کاهش مصرف آب و همچنین کاهش هزینه ها خواهیم بود.
فرمانده حوزه بسیج شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی اذعان کرد که این طرح توسط یکی از نیروهای بسیجی به نام "قاسم عزیزی" با عنوان "استفاده از آب های خاکستری با حداقل هزینه ها" ارائه شده که با اجرای آن، آب هدر رفت وضوخانه ها و آبدارخانه ها جهت استفاده مجدد به سرویس های بهداشتی هدایت می شود.
این مقام مسوول با تاکید بر حمایت از اینگونه طرح ها در راستای کاهش هزینه ها و جلوگیری از هدر رفت سرمایه ها و منابع، اعلام کرد: اجرای این طرح در کل کشور به ویژه مناطق جنوبی کشور که با کمبود قابل توجه آب مواجه هستند، یقینا تاثیرات زیادی خواهد داشت.
عربعلی در ادامه تشویق نیروهای بسیجی برای ادامه تحصیل را یکی دیگر از اقدامات جدید بیان کرد و گفت: بسیجیان در این زمینه به موفقیت هایی نیز دست یافته اند.
فرمانده حوزه بسیج شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی در پایان از تجلیل و قدردانی سه بسیجی فعال خبر داد و گفت: در مراسم صبحگاه مشترک از خانم سکینه امین زاده، آقایان علیرضا قربانی و محسن پناهی به عنوان بسیجی نمونه قدردانی شد.

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید